אודות

משרד עורכי דין רונן יקותיאל מתמחה בפשיטות רגל, הוצאה לפועל, מחיקת חובות, חדלות פירעון, ייצוג חברות, קניין רוחני וזכויות יוצרים. המשרד חרט על דגלו לעמוד לימין לקוחותיו בסטנדרטים בלתי מתפשרים של מקצועיות, שקיפות, לויאליות וזמינות מרבית. 

עו"ד רונן יקותיאל, לשעבר רכז עורכי דין צעירים בלשכת עורכי הדין וכיום חבר בוועדת ההוצאה לפועל בלשכה (מחוז ת"א), מעורב באופן פרטני בכל תיק ותיק. טביעת ידו המקצועית והמיומנת של עו"ד יקותיאל הינה בעלת נוכחות משמעותית בשירות המשפטי, וזמינותו ללקוח נגזרת מתוך תפיסה של יחס אישי וצמוד. 

אנו דוגלים במציאת פתרונות משפטיים איכותיים, תוך ניתוח מלוא הנסיבות וחתירה לנתיב היעיל, המהיר והאפקטיבי ביותר. כל זאת, בכדי לאפשר ללקוח להתמקד בעיקר, ולסיים את ההליכים המשפטיים בלוחות זמנים קצרים ועם פתרונות מיטביים (כולל חיסכון בהוצאות מיותרות). 

המשרד מייצג לקוחותיו בהתאם לדרישותיהם - הן בדיאלוג למציאת הסדרי פשרה נאותים, והן בליטיגציה בכל הערכאות והטריבונלים. משרדנו ממוקם ברמת גן אך פועל בפריסה ארצית רחבה ומשרת לקוחות מחיפה בצפון ועד באר שבע בדרום. 

אנו שואפים לספק ללקוחותינו את מלוא השירותים המשפטיים תחת קורת גג אחת, ומסייעים במידת הצורך גם בנושאים אשר אינם בליבת עשייתנו השוטפת. בין אם על ידי מענה ישיר ובין אם תוך שיתוף פעולה עם משרדי עורכי דין מובילים. עו"ד יקותיאל, מייסד המשרד, מוביל באופן אישי את המהלך, מוודא כי האינטרס של הלקוח נשמר באדיקות, ועומד בראש סדר העדיפויות של העשייה המשפטית.